آدرس قالیشویی
اسلامشهر ،شیرودی،کوچه 44 پلاک 31
مشاوره و سفارش سریع
شستشوی موکت

 

شستشوی موکت های خود را در انواع گوناگون، به قالیشویی پاک بسپارید. ما موکت‌های شما را با بهترین کیفیت ممکن در محل شما و به روش خشک‌شویی، شستشو می‌دهیم. سرعت عمل، تعرفه‌های مناسب و تمیزی شگفت‌انگیز، نتیجه شستشوی موکت های شما توسط ارزان ترین قالیشویی ها است.
در سال‌های گذشته موکت‌ها از تنوع بالایی برخوردار نبودند. در واقع موکت یک محصول ارزان قیمت برای پوشش سطح گسترده‌ای از کف ساختمان بود. اما به مرور موکت‌ها از تنوع بیشتری برخوردار شدند و به همین نسبت نیز قیمت و کیفیت آنها افزایش یافت. این روزها بعضی از موکت‌ها در مقام مقایسه، کیفیتی بالاتر از فرش‌های ماشینی دارند. بنابراین این موکت‌های ارزشمند نیاز به رسیدگی، مراقبت و شستشوی منظم دارند.
قالبا موکت‌ها به عنوان کفپوش روی سطوح صاف و یا در راه پله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. ویژگی دیگر آنها نیز آن است که موکت‌ها را برای ثابت شدن به کف ساختمان می‌چسبانند؛ و یا به نحوی دیگر آن را در جای خود ثابت می‌کنند. به هر حال این ویژگی موجب می‌شود که معمولا مجبور باشید موکت‌ها را در جای خود تمیز کرده و حتی شستشو دهید.
در این شرایط استفاده از روش خشکشویی موکت‌ها بهترین انتخاب برای شستشوی موکت است. خشکشویی موکت‌ها به کمک مواد شوینده مخصوص و دستگاه‌های وکیوم قدرتمند انجام می‌شود. در این روش سطح موکت به کمک شامپوهای خارجی و مخصوص این کار و با استفاده از دستگاه مخصوص کاملا آغشته می‌شود. در مرحله بعد و پیش از آنکه رطوبت به عمق موکت نفوذ کند؛ به کمک دستگاه وکیوم، کف و رطوبت و چرکاب موجود در موکت کشیده و جذب می‌شود.
بنابر میزان آلوده بودن موکت، ممکن است نیاز شود این کار دو یا حتی سه مرتبه متوالی انجام شود؛ تا در نهایت موکت مدنظر کاملا تمیز شود.
این روش اجازه می‌دهد که موکت‌های شما بدون آنکه آسیب ببینند و نیاز باشد که از محل خود جدا شوند، شسته شود. همچنین در این روش تنها چند ساعت پس از شستشوی موکت، امکان استفاده از آن وجود خواهد داشت. چراکه موکت رطوبت زیادی جذب نکرده و فرآیند آب‌گیری به طور کامل انجام شده است. بنابراین زمان زیادی برای خشک شدن نیاز ندارد.
شستشوی موکت در قالیشویی پاک
سرعت عمل

کافی است با شماره تلفن‌های قالیشویی پاک تماس بگیرید. در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما با وسائل مورد نیاز شستشوی موکت، در محل شما حاضر شده و کار شستشوی موکت را آغاز می‌کنند. تلاش ما همیشه بر این است که بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان‌بندی ممکن بر اساس شرایط مشتریان خود ارائه دهیم.
کیفیت بالای شستشوی موکت

شستشو به روش خشک‌شویی، علاوه بر مواد شوینده باکیفیت و دستگاه‌های حرفه‌ای، نیازمند فردی با تجربه و تخصص بالا در این روش است. در واقع این اپراتور کار با دستگاه است که بنابر جنس و کیفیت موکت شما، میزان فشار و شدت شستشو و همچنین میزان زبری برس مناسب برای انجام این کار را انتخاب می‌کند.
تضمین سلامت موکت‌ها

موکت‌ها نسبت به فرش‌ها در عملیات شستشو دارای حساسیت بالاتری بوده و آسیب‌پذیرتر هستند. به همین دلیل نیز تنها یک تکنسین ماهر خشکشویی می‌تواند تضمین کند که موکت شما پس از شستشو، دچار هیچ گونه آسیبی نخواهد شد. ما در قالیشویی پاک با بهره بردن از چنین تکنسین‌هایی سلامت موکت‌های شما را تضمین می‌کنیم.

قالیشویی پاک در کنار شستشوی موکت، می‌تواند در زمینه رفع تاخوردگی و لکه بری موکت‌های شما نیز خدمات مورد نیاز را به شما ارائه دهد. فراموش نکنید که هر لکه‌ای روش شستشوی خاص خود را دارد و با شوینده خاصی قابل پاک شدن است. بنابراین در این زمینه حساسیت کافی به خرج دهید.
در نهایت ما در قالیشویی پاک، آماده شنیدن صدای شما و درخواست‌های شما در زمینه شستشوی موکت و سایر خدمات قالیشویی هستیم. مشاوران ما در ابتدا به پرسش‌های شما پاسخ داده و در صورت نیاز برای انجام خدمات مدنظر، به محل شما اعزام می‌شوند.